Arayın, Kiralık Aracınız Ayağınıza Gelsin !!!

Adrese Teslim Ankara Araç Kiralama

Adrese Teslim Araç kiralama Ankara firması olan Sevgi Oto Kiralama olarak, Kiralık Araç İhtiyacınızda başta Ankara Kiralık oto Firması olarak 7 gün 24 saat Hizmetinizdeyiz. Adrese Teslim kiralık Araç için tek Yapmanız gereken İletişime geçmek.

Adrese teslim Ankara Kiralık Araç Servisi denilince ;

Size de çok ilginç geliyor değil mi! Görünen kadar şaşırtıcı ve o kadar da ulaşlması kolay. Başkent Ankara Bölgesi Başta olmak üzere tüm Türkiye ‘ye hizmet servisimiz vardır. Bizler Kiralık aracınızı Kapınıza kadar teslim eden Araç Kiralama Ankara şirketiyiz. Ankara’nın ister Şehir merkezi’nde olun, İster Kızılay, İster Gölbaşı veya Keçiören Farketmez size bir telefon kadar yakınız.

İstediğiniz her yere adrese teslim araç kiralama hizmeti almak için 0312 431 69 00 veya 0541 431 69 00 sadece bir telefon uzağınızdayız.

Peki Adrese teslim araç Kiralama nasıl çalışı? Sistem nasıl işliyor?

*İlk yapmanız gereken ofisimizi arayarak veya www.mercekotokiralama.com adresinden aracınızı beğenerek, kullanmak istediğiniz tarihleri belirleyerek araç rezervasyonunu oluşturmak.

*Kiralamaya karar verdiğiniz aracın rezervasyonunu oluşturduktan sonra, siz hangi adrese gelmesini istiyorsanız, aracın gelmesini istediğiniz adresi belirlemek,

*Böylece Hem taksilere para ödemek zorunda kalmazsınız, Hem işlerinizi kolayca halledebilirsiniz, Hemde en önemlisi yola harcayacağınız zamanın size kalmasıdır.

*Adrese Teslim Araç Kiralama yaparak boş zaman kaybından, kalabalık insan stresinden ve iş yükümlülüğünden kurtulabilirsiniz.

*Tabii Ofisime uğrayıp, Bir çayımızı /kahvemizi içmek isterseniz bundanda memnuniyet duyarız 🙂

Bu Hizmetten Kimler Yararlanabilir?

Bu Hizmetten Herkes yararlanabilir,

  • Ankara ili ve ilçesine bağlı olan tüm adresa teslim araç kiralama hizmeti ÜCRETSİZDİR.
  • Ankara dışına gidecek araçlardan DROP ücreti (yakıt, personel,vb.) hesaplanarak ücreti alınması kaydı ile adrese teslim kiralık araç hizmeti verilebilir.
  • Ankara‘da araç kiralayıp, Ankara dışında araç iade etmenizde mümkündür, ancak DROP ücreti kiralayana aittir. Şehir dışı araç kiralama da en az kiralama süresi 7 gün araç kiralamanız gerekmektedir.

Adrese Teslim Araç Kiralama Servisi Ne zaman Kullanılabilir ?

Adrese Teslim Araç Kiralama Servisi Haftanın 7 günü ve Günün 24 saati kullanılabilir. Ankara İli içerisinde bulunan Tüm Belediyeler ve bunlara bağlı ilçe, Kasaba hatta Köylerine kadar tüm hizmetlerimiz ÜCRETSİZDİR.

Daha Fazla Bilgiye İhticım Var? Ne Yapmalıyım?

Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var? Ne Yapmaıyım? diye düşünüyorsanız

Ankara Araç Kiralama Firması Olan Sevgi Oto Kiralama‘nın internet sitesine www.mercekotokiralama.com veya 0312 431 69 00 nolu ofis hattımıza, direk bizlere ulaşabileceğiniz 0541 431 69 00 nolu Gsm hattını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.