ŞİRKETİME ARAÇ KİRALAMAK İSTİYORUM !!

Şirketime Neden Araç Kiralamalıyım?

Şirketime Neden Araç Kiralamalıyım, KOBİ ‘lerden büyük ölçekli firmalara kadar her sektörden şirket, ticari araca ihtiyaç duymaktadır. Bu araçlar genelde saha satışı için kullanılmakla beraber ürün sevkiyatı, personel taşınması gibi bir çok firma için gereklidir. Durum böyle olunca da bir çok işletme Araç Kiralama Ankara‘ya başvurur. Peki Araç Kiralama Ankara şirketinize ne gibi avantajlar sağlar?

Araç Kiralama Ankara Asist Araç Hizmeti

Araç Kiralama Ankara Asist Araç Hizmeti, öncelikle kullandığınız Kiralık Araç Ankara da bir sorun meydana geldiğinde yedek araçla değişim yapma şansınız olur diğer adı ile Asist araç Hizmeti, bu da iş akışınızın aksamadan devam etmesini sağlar. Bununla birlikte iş yoğunluğunuzun olduğu ve gerekli durumlarda Araç Kiralama Ankara gerçekleştirdiğiniz için hem fazladan personel maliyetinizi düşürmüş hem de aracınızı sadece mecburi durumlarda kullanmış olursunuz.

Şirketime Araç Kiralamanın Mali Yönden Faydaları

Şirketime Araç Kiralamanın Mali Yönden Faydaları, şirket bütçesine en büyük katkılardan biri olarak Araç Kiralama Ankara ücretini de gider olarak göstererek vergiden düşürebilmenizi sağlar. Yani Araç Kiralama Ankara yaptığınızda Araç Kiralama Ankara ücretinin % 20 vergi indirimine dahil oluyor. Aynı zamanda Araç Kiralama Ankara yaptığınız aracın akaryakıt, anlaşmanıza göre bakım, onarım gibi masraflarınızı da gider listenizde gösterip vergiden düşebiliyorsunuz. Bu sayede aylık harcamalarınızı, sabit nakit akışınızı, işinizi ve vergilerinizi rahatlıkla düzenleyebiliyorsunuz.

Şirketime Araç Kiraladım Kaza Yaptım Ne Olur?

Şirketime Araç Kiraladım Kaza Yaptım Ne Olur, diğer avantajları gibi kaza yaptığınızda da ( alkollü, uyuşturucu madde etkisinde, kırmızı ışık ihlali, sözleşmedeki şoförden başkası kullanırken ki gibi direkt hatalı olmadığınız koşullarda) aracı yerinden oynatmadan emniyet ekiplerince polis tutanağı tutturularak asist araç hizmetinden faydalanabilirsiniz. Aracı satın almadığınız için değer kaybına uğramazsınız. Aracı az önce de belirttiğimiz gibi direkt hatalı olmadığınız koşullarda kasko tarafından yaptırılacaktır. Bu da size araç sanayi de yattı işler aksadı gibi bir durumda bırakmayacaktır. Araç Kiralama Ankara da aracın yerine asist araç verilerek sizin sadece işinize odaklanmanızı sağlar.