DİZEL ARAÇ KİRALAMA!

Dizel Araç Kiralama konusunu artıları eksileriyle bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Ülkemizin geçmekte olduğu bu Korona Virüs ( Covid-19 ) sürecinde Ülkemiz ve Yüce Türk Milletinin yanındayız. Bu zorlu Korona Virüs sürecinde Devletimizin belirlemiş olduğu kısıtlamalar çerçevesinde hizmetlerimize devam etmekte olup, bu sürecin sonrasında da eskisi gibi yine yeni yeniden Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak 7/24 her yerde hizmetinizdeyiz.

Dizel Araç Kiralama mı Daha Avantajlı Yoksa Benzinli Araç Kiralama mı

Dizel Araç Kiralama mı daha avantajlı yoksa Benzinli Araç Kiralama mı sorusunu sormadan önce Dizel araç mı Benzinli araç mı daha avantajlı sorusunu sormamız gerekir. Son yılların en önemli sorularından birisi olarak görülen bu soruya beraber bakalım.

Türkiye, dünyanın en pahalı yakıtını kullanan ülkelerin başında geliyor. Bu açıdan bakıldığında yakıt tasarrufuna önem vermek, ısrarlı bir şekilde bu konunun üzerinde durmak önümüzdeki yıllar açısında kritik olabilir.

Bir araç almadan/kiralamadan önce akıllara gelen ilk soru, dizel araçların mı yoksa benzinli araçlar daha avantajlı olur. Araç piyasasında dizel araçlar benzinli araçlardan %10- %20 seviyesinde daha pahalıdır. Üstelik dizel araçların bakım masrafları daha yüksektir. Çünkü dizel motorlu araçlar, daha yüksek teknolojiye sahiptir. Araç Kiralama Ankara konusunda da Dizel Araç Kiralama Ankara, Benzinli Araç Kiralama Ankara ya göre daha yüksektir.

Periyodik – Ağır Bakım Masrafları Hangisinin Daha Yüksek

Periyodik – Ağır bakım masrafları hangisinin daha yüksek diye soracak olursanız hiç kuşkusuz dizel araçların bakım masrafları benzinli araçlara göre daha yüksektir. Ücretlendirme araçların markası ve modeline göre değişkenlik gösterebilir.

Yakıt Konusunda Dizel Araç mı Benzinli Araç mı Daha Ekonomik

Yakıt konusunda dizel araç mı benzinli araç mı daha ekonomik diye sorarsanız dizel araçlar, benzinli araçlara göre adeta bir yakıt cimrisi olarak düşünülebilir. Bu da dizel araçların bir adım önde olmasını sağlıyor.

Dizel Araç Kiralama Ankara konusunda gerek manuel vites gerekse de otomatik vites seçenekleri olan geniş filomuz ve Ekonomik Araç Kiralama Ankara, Ucuz Araç Kiralama Ankara, Lüks Araç Kiralama Ankara ve Uzun Dönem Araç Kiralama Ankara konularında Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.