FIAT EGEA KİRALAMA!

Fiat Egea kiralama Ankara konusunda öncelikle Fiat Egea aracının özellikleri ve aracın genel durumunu öğrenmeniz gerekir.

Ülkemizin geçmekte olduğu bu Korona Virüs ( Covid-19 ) sürecinde Ülkemiz ve Yüce Türk Milletinin yanındayız. Bu zorlu Korona Virüs sürecinde Devletimizin belirlemiş olduğu kısıtlamalar çerçevesinde hizmetlerimize devam etmekte olup, bu sürecin sonrasında da eskisi gibi yine yeni yeniden Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak 7/24 her yerde hizmetinizdeyiz.

Fiat Egea Ne Zaman Nerede Üretildi

Fiat Egea Ne Zaman Nerede üretildi, İtalyan otomobil üreticisi Fiat tarafından 2015 yılında organize edilen İstanbul Motor Show’da ilk kez gün yüzüne çıkartılmış C segmenti bir otomobildir. 2015 Ekim ayında Türkiye otomobil pazarında satışa sunulmuş, 2016 yılında ise Avrupa Cenevre Otomobil Fuarında, Türkiye’de Samsun Otoshow Fuarında Hatchback ve Station Wagon modelleri tanıtılmıştır. Fiat Egea eski nesil B segmenti olan Linea’nın yerini almış bir model. Fiat Stil Merkezi tarafından tasarlanan otomobilin tasarımının geliştirilmesini TOFAŞ, Fiat Grubu ve Koç Holding ortak çalışmasıyla üstlenmişlerdir. Ülkemizde Egea ismiyle satılan araç Avrupa’da Fiat Tipo, Meksika-Orta Doğu pazarında ise Dodge Neon isimleriyle biliniyor ve bu isimlerle satışı gerçekleştiriliyor. Türkiye’de son yıllarda en çok satılan otomobil olma başarısı gösteren Fiat Egea, 2018 model versiyonlarında farklı donanım paketleri ile yenilendi. 2018 model yılı ile birlikte tüm ailede, Easy ve Easy Plus versiyonlarında isteğe bağlı alınabilecek Stil Paketi tasarım ve konfor yönünde iyileştirmeler içeriyor. 2018 model yılı ile birlikte Egea Sedan Urban versiyonlarında ise LED gündüz farları standart olarak sunulmaya başlandı. Egea Sedan Urban versiyonu ile Hatchback ve Station Wagon Urban Plus versiyonlarında 7 inç büyüklüğünde dokunmatik tablet ekrana sahip Uconnect bilgi-eğlence sistemi, Apple CarPlay desteği ve geri görüş kamerasını barındıran Teknoloji Paketi opsiyonel olarak tercih edilebilir.

Fiat Egea Kiralama Ankara

Fiat Egea Kiralama Ankara konusunda gerek benzinli gerekse de dizel yakıt versiyonları olmakla beraber, otomatik vites seçeneği ve manuel vites seçenekleri mevcut olup, Ankara Araç Kiralama firmalarından Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak Araba Kiralama Ankara, Araç Kiralama Ankara, Lüks Araç Kiralama Ankara, Ekonomik Araba Kiralama Ankara, Ucuz Oto Kiralama Ankara, Rent a Car Ankara konularında sizlere 7/24 hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.