RENAULT FLUENCE KİRALAMA!

Renault Fluence Kiralama denilince ilk akla gelen soru Renault Fluence nasıl bir arabadır, özellikleri nelerdir, hangi segmenttedir, kasa durumu, yakıt cinsi nelerdir, ne kadar yakar, vites cinsi nelerdir dediğinizi duyar gibiyim. Bu yazımızda sizlere Renault Fluence nin özellikleri ve kiralaması ile ilgili bilgiler vereceğim.

Ülkemizin geçmekte olduğu bu Korona Virüs ( Covid-19 ) sürecinde Ülkemiz ve Yüce Türk Milletinin yanındayız. Bu zorlu Korona Virüs sürecinde Devletimizin belirlemiş olduğu kısıtlamalar çerçevesinde hizmetlerimize devam etmekte olup. bu sürecin sonrasında da eskisi gibi yine yeni yeniden Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak 7/24 her yerde hizmetinizdeyiz.

Renault Fluence Hangi Segment Bir Araçtır

Renault Fluence hangi segment bir araçtır sorusuna en doğru yanıt C segmenti olacaktır. Gerek ergonomik yapısı, gerekse de sedan bir aile aracı olarak oldukça rağbet görmektedir. Renault markasının orta sınıf arabası olan Fluence ekonomik yakıt tüketimi ile en çok Kiralık Araç Ankara içerisinde bulunuyor. Renault Fluence Kiralama Ankara aile için çok uygun bir seçenek.

Renault Fluence ‘küçük aile arabası’ sınıfına girmektedir ve hem otomatik hem de manuel vites çeşitleri ile bol seçenekli bir araçtır. Üzerinde bulunan park sensörü sayesinde park etme manevralarınızı kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Anahtarsız kapı açma ve motor çalıştırma özellikleri Renault Fluence üzerinde de bulunmaktadır.

Renault Fluence Yakıt Konusunda Nasıl

Renault Fluence yakıt konusunda nasıl diye sorarsanız yakıt konusunda segmentinin en cimri araçlarından olan Renault Fluence Şirket Araç Kiralama, Uzun Dönem Araç Kiralama Ankara sınıfında çokça ve çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Renaut Fluence Araç Kiralama Ankara sizin için en uygun seçenek olacaktır.

Renault Fluence Ekstra Özellikleri

Renult Fluence ekstra özellikleri kullanıcısı için gerçekten çok kullanışlı. Renult Fluence içerisinde bulunan dokunmatik multimedya ekranı ile isterseniz müzik/Fm dinleyebilir, isterseniz de yazılımı geliştirilmiş navigasyon ile yol tarifi alabilirsiniz.

Renault Fluence yokuş kalkış desteği, elektronik denge sistemi, patinaj önleme sistemi, geliştirilmiş ani fren sistemi ve daha güvenli bir yolculuk sunuyor. Ayrıca araçta bulunan ‘isofix’ sistemi ile çocuk koltuklarını araca en güvenli bir şekilde monte edebilirsiniz.

Renault Fluence Araç Kiralama Ankara, şehirler arası ve şehir içi yolculukta seçebileceğiniz en uygun, cebinizi düşünen bir seçenek olacaktır. Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak Renault Fluence Oto Kiralama Ankara konusunda 7/24 hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.