ARAÇ KİRALAMA KOŞULLARI NEDİR?

Araç Kiralama Koşulları Nedir? diye soranla için bu makalemizde bu konuyu detaylı olarak ele almaktayız. Ankara Araç Kiralama Firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama olarak Araç Kiralama Koşullarına aşağıdaki makaleyi okuyarak ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama Koşulları?

Araç Kiralama Koşulları,

  • Araç kiralama süresi olarak en az kiralama süresi 48 saattir. Teslim gecikmelerinde her saat için günlük araç kira bedelinin 1/3’ü alınır. Toplam 3 saati geçen gecikmelerde CDW (Kasko) ücreti dahil, tüm gün ücreti alınır. Araç Kiralama Süresine 1 gün kala telefonla teyit almanız önemle rica olunur.
    • Uzun süreli araç kiralama için en az kiralama süresi 1 ay’dır. Bir aylık süre 30 gün olarak hesaplanır. Araç kiralama da ekonomik fiyat uygulanır. Kiralama fiyatları ve koşullarına ilişkin bilgi için Ankara Araç Kiralama Firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama firması ile irtibat kurabilirsiniz.
    • Tek Yönlü araç kiralama yapmak için, aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehire iadesi durumunda, araç kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti (DROP) uygulanır. Detaylı bilgi için Ankara Araç Kiralama Firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama ile irtibat kurabilirsiniz.
    • Kiralık Araç teslim etme ve Alma, Kiralık araç için size 24 saat kesintisiz hizmet veren Ankara Araç Kiralama Firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, Ankara Esenboğa havalimanı, Aşti, Yht, ve Ankara içinde istediğiniz adrese teslim kiralık araç hizmeti vermektedir.

Araç kiralama için Gerekli olan Sürücü belgesi süreleri !

Araç Kiralama için gerekli sürücü belgesi süreleri hakkında bilgi veren Ankara Araç Kiralama Firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama ;

En az 21 Yaşını doldurmuş, 3 yıllık geçerli ehliyete sahip şahıslar araç kiralama hizmetinden yararlanabilir. Bu süre lüks kiralık araç grubu için ise en az 26 yaşını doldurmuş olmak ve en az 5 yıllık geçerli ehliyete sahip olmak gereklidir.

İlave sürücünün Kiralık Araç kullanımı nasıldır?

İlave sürücünün Kiralık Araç kullanımı nasıldır? sorusuna cevap olarak, araç kiralama sözleşmesine isminin yazdırılması ve araç kiralama yaş kurallarına aynen uyması gerekmektedir. Araç kiralama sözleşmesine kayıt edilmeden kiralık araç için ilave sürücü uygulaması kullanılamaz, aracı sadece kiralayan kullanabilir, aksi durumda Cdw (kasko) devre dışı kalacak olup, TÜM SORUMLULUK ARAÇ KİRALAMA yapan müşteriye ait olacaktır.

Araç kiralama koşullarına yüzeysel olarak baktığımız bu makale de sizlere belli başlı konuları aktarmaya çalıştık. daha detaylı bilgi ve diğer şartlara ulaşmak için Ankara Araç Kiralama Firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama ile irtibat kurabilirsiniz.