CİTROEN C-ELYSEE KİRALAMA ANKARA!

CİTROEN C-ELYSEE Dizel Manuel Araç Kiralama

Segmentinin en çok tercih edilen modellerinden bir tanesi olan Citroen C-elysee, araç kiralamak isteyenlerin de gözdesi. Geniş bagaj kapasitesi, sürüş konforu, iç detayları ve yakıt tasarrufu özellikleri ileCitroen C-elysee  kiralık arabalar arasında tercih edilmesi en mantıklı modellerden bir tanesi. Aracın manuel vitese sahip olması da ekonomik sürüş açısından önemli bir detay. Sevgi Oto Kiralama olarak sektörün en uygun fiyatları ile Citroen C-elysee, araç kiralama hizmetini sizlere sunuyoruz. Sizi seyahatiniz boyunca yarı yolda bırakmayacak, araç sakinlerine konforu yaşatacak ve tüm bunlara rağmen ekonomik bir sürüş sağlayacak Citroen C-elysee modelini kiralamak için daha fazla beklemeyin, şimdi Ankara araba kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama ile iletişime geçin.

CİTROEN C-ELYSEE Dizel Manuel Araç Özellikleri

1600 cc’lik motor hacmi beraberinde şehir içinde size performanslı bir kullanım sağlayacak 95 beygirlik bir motor gücünü getiriyor. Citroen C-elysee bu güçlü motorunun aksine çok düşük bir yakıt tüketimine sahip. 100 kilometrede sadece 4.5 litre yakıt tüketen dizel Citroen C-elysee modeli tam bir ekonomi dostu. Hidrolik Direksiyona ve manuel vites seçeneğine sahip Citroen C-elysee kullanıcısına konforlu bir sürüş deneyimi sağlıyor. Araçta bulunan ABS, hava yastıkları seçenekleri de sizin ve misafirlerinizin güvenli bir yolculuk geçirmesinin teminatı.

Güçlü bir motora sahip olan aracın ulaşabileceği maksimum hız 180 km/s iken, 0 km’den 100 km’ye sadece 11.2 saniyede ulaşabilmektedir. Sıralı 4 silindire sahip Citroen C-elysee aracı, 230 Nm tork gücüne sahiptir.

Ankara araba kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama olarak kiralık araç filomuzda Peugeot 301 Kiralık araç bulunmaktadır. tüm araçlarımız rent a car kaskolu olmakla beraber tamamı bakımlıdır.

Citroen C-elysee Dizel Manuel Yakıt Tüketimi

Kendi alanındaki en az yakıt tüketimi yapan araçlardan bir tanesi olan Citroen C-elysee, 100 kilometrede 4.5 litre gibi bir ortalama tüketime sahiptir. 5 kişinin konforlu bir şekilde seyahat edebileceği bu araç, özellikle uzun yol seyahatlerinizde çok az yakıt tüketeceği için masraflarınızı azaltacaktır. 50 litrelik yakıt deposuna sahip olan Citroen C-elysee aracı şehir içinde 4.9 litre, şehir dışında ise 3.9 litre yakmaktadır. Şehir içinde dahi 1 depo ile 1.000 km’den fazla gidebiliyor olması, araç kiralama hizmetleri için neden bu kadar çok tercih edildiğini açıklamaktadır.

Citroen C-elysee Dizel Manuel Avantajları

Araç kiralama ihtiyaçlarınız için Citroen C-elysee modelini kiralayarak, sorunsuz bir seyahate çıkabilirsiniz. Sevgi Oto Kiralama ailesi olarak daima uygun araç kiralama fiyatları ile müşterilerimize sorunsuz hizmet sunuyoruz. Tüm Citroen C-elysee araçlarımızın sigortası ve rent a car kaskosu mevcuttur. Ayrıca tamamı yetkili servisler ile bakımları zamanında yapılmış, müşteriye teslim edilmeden önce de iç ve dış temizliği yapılan araçlardır. Araç müsaitliği ve Citroen C-elysee dizel araç modelinin kiralama fiyatlarını öğrenmek için şimdi Ankara araba kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama olarak sizlere 7+24 hizmet vermekten mutluluk duyarız.