NİSSAN MİCRA KİRALAMA ANKARA!

Nissan Micra Kiralama Ankara !

Nissan Micra Kiralama Ankara, eğer sizde Nissan Micra kiralama yapmak istiyorsanız Ankara araba kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama ile iletişime geçebilirsiniz, ama önce Nissan Micra Kiralama yapmadan önce biraz kendisini tanıyalım;

2016 Paris Otomobil Fuarından tanıtılan yeni nesil 5. nesil Nissan Micra Ankara araba kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama filosundaki yerini almıştır. Tepeden tırnağa komple baştan aşağı yenilenen yeni nissan micra Dünyanın en büyükk hatchbak otomobil piyasası olan Avrupa Pazarında sürat ile yerini almıştır. Bu piyasada yeni olmasına karşın tüm bakışları üzerine toplayan Yeni Nissan Micra çok çekici bir tasarıma da sahiptir.

Neden Nissan Micra Kiralama Yapmalıym!

Neden Nissan Micra Kiralama Yapmalıyım diye düşünecek olursanız bu yazıyı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Ankara araba kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama filosunun da göz bebeği olan Nissan Micra ile ilk göz göze geldiğinizde sizde bu tasarıma aşık olacaksınız.

2015 Cenevre Otomobil fuarında tanıtılan Nissan Micra tasarımına her zamanki gibi gene sadık kalmıştır. Bu tasarım dilini yansıtan en yeni temsilcisi olan V-MOTİON ön ızgaraları, boomerang şeklinde stop lambaları, C sütununa gizlenmiş arka kapı kolları ve spoiler işlevi gören uzatılmış tavan yeni nissan micra‘da. Yeni Nissan Micra ise Ankara araba kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Sizleri bekliyor.

Yeni Nissan Micra’nın özellikleri nelerdir ?

Yeni Nissan Micra‘nın özellikleri nelerdir? diye soracak olursak bu yazıyı bir gözden geçirmenizi öneririz.

Yeni nissan Micra Başlangıçta her biri 90 beygir güç üreten 0,9 Litrelik Benzinli Turbo motor ve 1,5 Litrelik dizel motor seçenekleri sunar. Daha Sonrasında ise bu aileye 73 Beygirlik 1,0 Litrelik benzinli motorda eklenmiştir. Renault‘un Fransa’daki Flins Fabrikasında üretilen Yeni Nissan Micra 2017 yılı Mart ayından beri yollardaki yerini almıştır. Ankara araba kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama ile sizde bu sürüş keyfini yaşayabilirsiniz.

Yeni Nissan Micra Otomatik Vites Araç Kiralama!

Yeni Nissan Micra Otomatik Vites Araç Kiralama yapmak ve bu güzel tasarıma sahip olan Nissan Micra sürüş keyfini Otomatik vites araç kiralama seçeneği ile sizde yaşayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Ankara araba kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama ile irtibata geçmek.