TOYOTA COROLLA KİRALAMA ANKARA!

Toyota Corolla Kiralama Ankara!

Toyota Corolla Kiralama Ankara kiralık Araba Servis firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama için de vazgeçilmez araçlardan bir tanesidir. Şimdi Toyota Corolla Kiralama Yapmadan önce kendisini tanımaya ne dersiniz !

Toyota Corolla ve Kiralık Araç Sektörü !

Toyota Corolla, dünyanın en çok tercih edilen aile otomobili olduğunu 2019 yılında da diğer rakiplerini geride bırakarak kanıtlamıştır. Ankara kiralık Araba Servis firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama da Toyota Corolla aracının bu zaferini önceden fark ederek filosuna katmayı başarmıştır. Sınıfında liderlik apoletini taşımaya devam eden Toyota‘ nın en efsane modeli olan Toyota Corolla şu anki brüt rakamları ile 924 Bin 118 Adeti ile 150 Ülkede tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. 3 Bin 500’ün üzerinde modelin yer aldığı listede kendisine zirvede yer bulmuştur. Bu listenin İlk sırasını 2017’den beri üst üste hep Toyota Corolla Kazanmıştır. Kiralık Araç sektöründe de kendisine geniş bir alan bulan Toyota Corolla için Ankara kiralık Araba Servis firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama söyle der ” Eskiden TOFAŞ’ın Kuş serisi ne kadar piyasa da kendine yer bulduysa bugün aynı şeyi Toyota Corolla için söyleyebiliriz” dedi.

Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 16 farklı ülkede ki Toyota tesislerinde üretilen Toyota Corolla , Kendine has üstün kalitesi ve Dayanıklılığı sayesinde dünya genelinde sadece geçen yıl en yakın rakibine 123 Bin 738 Adetlik satış farkı atmış bulunmaktadır. Türkiye’ de ise 45 Bin 209 Adetlik brüt satış miktarının 26 Bin 500 adedi sadece Toyota Corolla olmuştur. Yakaladığı Yüksek satış miktarı ile Toyota Corolla Var oluş gününden bu güne yaklaşık arada geçen 80 yıllık tarihi boyunca satış miktarı ile rekor kırmıştır. Ankara kiralık Araba Servis firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama sahibi “Ben de bu filo içerisinde kendi şahsi kullanım amaçlı olarak Toyota Corolla aracını tercih ediyorum” dedi.

Toyota Corolla Motor Seçenekleri Nelerdir!

Toyota Corolla Motor Seçenekleri Nelerdir! diye sorulan sorulara Ankara kiralık Araba Servis firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama olarak şu cevabı verebiliriz; 1.33 L – 1.4D4D – 1.6 Valvematic Motor opsiyonları ile Hybrid-Benzinli motor seçenekleri yer almaktadır. Toyota Corolla Motor Seçenekleri için Toyota resmi sitesini ziyaret edebilir, geniş bilgiye oradan ulaşabilirsiniz.

Toyota Corolla Araç Kiralama Yapmak için yakıt,güvenlik ve performans üçlüsü neulaşmak artık çok kolay. Tek yapmanız gereken ekonomik araç kiralama yapmanız için Ankara kiralık Araba Servis firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama ile irtibata geçmek. Ankara kiralık Araba Servis firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Sizlere 7/24 hizmet etmekten mutluluk duyar.

23 Nisan 2020 Blog