VOLKSWAGEN PASSAT KİRALAMA ANKARA!

Volkswagen Passat Dizel Araç Kiralama Ankara!

Volkswagen Passat dizel araç kiralama Ankara demeden önce Volkswagen Passat’ı biraz tanıyalım!

Lüks ve konfor denince akla ilk gelen otomobillerden olan Volkswagen Passat, dizel motor ve ucuz kiralık araç koşulları ile Ankara Araç Kiralama firmalarından Sevgi Oto Kiralama Ankara tarafından ayağınıza kadar gelmektedir. Kiralık Volkwagen Passat seçenekleri, sektörün altındanki fiyat seçenekleri ile Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara ile sizlerle. Tüm araçlarmız gibi Kiralık Volkwagen Passat otomobillerinin tüm bakım, kasko ve sigortaları zamanında yaptırılarak araç size temiz bir şekilde teslim edilir. Sektörün öncü firmalarından olan Ankara Araç Kiralama firmalarından Sevgi Oto Kiralama, kiralama süreci boyunca daima yanınızda. Siz de Volkswagen Passat Kiralama yapmak istiyorsanız, detaylı bilgilendirme için daha fazla vakit kaybetmeden Sevgi Oto Kiralama Ankara ofisi ile irtibat kurabilirsiniz.

Kiralık Volkswagen Passat Dizel Araç Özellikleri

Volkswagen Passat her şeyden önce D sınıfının lider araçlarından bir tanesi. İç konforu, sürüş keyfi, motor performansı ve buna rağmen yakıt cimrisi olması ile çok dikkat çekici bir araç. Otomatik şanzuman sistemine sahip aracın 7 ileri şanzuman kademesine de sahip olması sürüş keyfini bir hayli arttırıyor. Sedan gövde tipine sahip Volkswagen Passat, 1.6 litrelik motoru ile 140 beygirlik güç üretmektedir. 250 nm tork gücü de uzun yollarda aracın gücünün daha da iyi hissedilmesini sağlıyor. Araç 206 km/s hıza ulaşabiliyor.

Aracın teknik özelliklerinden bazıları ise şunlar; Elektrikli açılır bagaj kapağı, patinaj önleme sistemi, elektronik momtor çekiş kontrolü, yokuş kalkış desteği, hız sabitleme, arka ve ön park sensörlerine ek olarak park yardım sistemi, 6 adet hava yastığı, yorgunluk tespit sistemi, EDS,ESP,ABS,EBD, Fren enerjisi geri kazanımı. Bunların haricinde Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama‘dan kiralayacağınız Volkswagen Passat otomobilinde sürüş güvenliğinizi ve konforunuzu arttıracak daha onlarca farklı özellik bulunmaktadır.

Aileniz ve sevdiklerinizin daha konforlu bir seyahat geçirmesi için araçta SD kart girişi, priz, USB girişi, LCD multimedya ekran, 8 adet hoparlör gibi ek araçlar bulunmaktadır. Şehir içi ve Şehir dışı Kiralık Oto ihtiyaçlarınız için Volkswagen Passat, hiç düşünmeden seçebileceğiniz bir otomobil.

Volkswagen Passat Dizel Kiralık Araç Yakıt Tüketimi

Segmentinin en iyilerinden olması ve performans aracı olarak anılmasına rağmen Volkswagen Passat aracının çok düşük bir yakıt tüketimine sahip olduğunu söyleyebilirim.Araç şehir içinde 100 kilometrede 4.6 litre yakıt tüketirken, şehir dışı tüketim oranı ise 3.9 litre. Bu sayede 66 litre yakıt kapasitesine sahip olan Volkswagen Passat ile şehir dışında tek depo ile 1.800 km yol yapılabilir. Volkswagen Passat Ekonomik Araç Kiralama seçenekleri arasında yerini böylece almış oluyor.

Volkwagen Passat Araç Kiralamanın Avantajları

Aileniz için özel seyahatlerinizde ve ya iş seyahatlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz Volkswagen Passat’ın 586 litrelik çok geniş bir bagajı bulunuyor. Bu bagajın otomatik olarak açılıp kapanabiliyor olması da araç için güzel bir detay.

Ankara Araç Kiralama firmalarından Sevgi Oto Kiralama da sizleri bekleyen Volkswagen Passat Dizel Kiralık Araçlarımız tamamı bakımlı ve Rent a Car kaskolu bir şekilde hazırdır. Ankara Araç Kiralama firmalarından Sevgi Oto Kiralama olarak 7/24 sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

23 Nisan 2020 Blog