Dacia Duster Kiralama Ankara

Dacia Duster Kiralama Ankara Ankara!

Dacia Duster Kiralama Ankara demeden önce sizlere Dacia Duster hakkında kısa bir bilgi sunma amaçlı bu yazıyı yazmayı düşündük. Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak SUV kategorisindeki Kiralık Araç sınıfının şu anki en popüler elemanı olan Dacia Duster sizlerle.

Modern ve dinamik SUV tasarımıyla dikkat çeken Dacia Duster, konforlu ergonomik iç yapısıyla da tercih ediliyor. 1.5 Motorlu Duster, 110 beygir gücüne sahip ve dizel yakıt tüketiyor. Zorlu yol ve iklim koşullarına dayanıklı araç, 21 cm olan yerden yüksekliği ile de ilgi çekiyor. Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara filosunda da bulunan Dacia Duster Kiralama için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

Araç içi, sürücü ve yolcu konforu göz önünde tutularak tasarlanıyor. Ayarlanabilen koltuklarıyla ve uyarlanabilen eşya gözleriyle uzun sürlei yolculukların ihtiyaçlarını karşılıyor. Dijital multimedia ekranı, yolda eğlenceli anlar geçirmenize yardımca oluyor. Otomatik klima sistemi ile dört mevsim konforlu ve rahat yolculuk sunuyor. Elektrikli direksiyonu ile sürüş hassasiyeti değişebiliyor, böylece şehir içi ve şehir dışı zorlu ortamlara kolayca uyum sağlamaya olanak tanıyor. Ankara Araba Kiralama firmalarından Sevgi Oto Kiralama olarak size sunacağımız Rent a Car kaskolu Kiralık Araç olan Dacia Duster ile sizde bu keyfi yaşamalısınız.

Dacia Kart sistemi ile araca yaklaştığınızda araç kapıları otomatik olarak açılır ve uzaklaştığında ise otomatik olarak kapanır. Araç dışındaki tavan barları, büyük ebatlı eşyaları taşımanıza yardımca olur. Duster; Comfort, Prestige ve Prestige Plus versiyonları ile farklı seçenekler sunuyor. Kiralık Dacia Duster işlemi ile en zorlu yolları endişe etmeden keyifle aşabilirsiniz. Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara filosunda bulunan Kiralık Dacia Duster araçlarının tamamı 4×4 çekiş gücüne sahiptir. Bu da sizi zorlu yol koşullarına hep hazır hale getirecektir.

Ankara Araba Kiralama Firmalarından Sevgi Oto Kiralama ayrıcalığı ile Dacia Duster?

Ankara Rent A Car firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara, Araç Kiralama işlemlerinde ayrıcalıklar sunmaktadır. Güvenli web sitesi üzerinden hızlı rezervasyon, farklı sigorta çeşitleri araçların istenilen yerden alınması ve bırakılması bunlar arasındadır. Dacia marka araçları, Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara ayrıcalığı ile güvenle kiralayabilirsiniz.