Fiat Fiorino Kiralama Ankara

Fiat Fiorino Kiralama Ankara, Araba Kiralama Ankara da çok önemli bir yer tutmatktadır. Şirketime Araç Kiralamak İstiyorum Ankara diyen herkesin en azından aklından geçen bir marka olan Fiorino Kiralama Ankarada da Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak hizmetinizdeyiz.

Ülkemizin geçmekte olduğu bu Korona Virüs ( Covid-19 ) sürecinde Ülkemiz ve Yüce Türk Milletinin yanındayız. Bu zorlu Korona Virüs sürecinde Devletimizin belirlemiş olduğu kısıtlamalar çerçevesinde hizmetlerimize devam etmekte olup, bu sürecin sonrasında da eskisi gibi yine yeni yeniden Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak 7/24 her yerde hizmetinizdeyiz.

Fiat Fiorino Nasıl Bir Araçtır

Fiat Fiorino nasıl bir araçtır, TOFAŞ’ın Fiat, Peugeot ve Citröen için ürettiği ticari araç Mini Cargo projesinin Fiat markasında bulunan aracının adıdır Fiorino. 2017 yılında makyajlanan Fiorino diğer projedaşlarının önüne geçmeyi her zaman olduğu gibi bu konuda da başarmış görünüyor.

Fikri mülkiyet haklarının TOFAŞ’ta bulunduğu Mini Cargo ailesinden makyaj operasyonu sadece Fiorino’ya yapıldı. Peugeot ve Citröen’in modelleri ise operasyona katılmadı.

İlk kez 2007 yılında üretilmeye başlanan Mini Cargo’nun bir milyonuncusu 2017 yazında üretilmişti. Bir milyon adedin 200 bini Türkiye pazarına Fiat Fiorino adıyla girerken, 800 bin adedi ise ihracat olarak TOFAŞ hanesine yazıldı.

TOFAŞ CEO’su Cengiz EROLDU, PSA grubu tarafından Türkiye’de de satılan modellerin de 800 bin adetlik ihracat kapsamında değerlendirildiğiniz açıkladı.

Fiat Fiorino’da Neler Değişti

Makyaj operasyonu geçiren 9 yıllık Fiorino’da nelerin değiştiğine gelecek olursak.Ön tampon ve ön ızgaraya dokunan TOFAŞ FIAT mühendisleri, adeta aracın gülen bir yüze kavuşmasını sağlamışlar. Ayrıca yeni bir direksiyon ve yeni kapı panelleri de ” Ticaretin yakışıklısını” nın makyaj gören bölümleri arasında yer alıyor. Arkada ise bagaj kapağı da değişen Fiorino 1.3 multijet motoru ile 75 ve 90 beygir güç sunarak yoluna devam ediyor.

Fiat Fiorino Kiralama Ankara

Fiat Fiorino Kiralama Ankara, Şirket Araç Kiralamasında, Günlük Araç Kiralama Ankara, Haftalık Aylık Araba Kiralama Ankara, Uzun Dönem Araç Kiralama Ankara gibi tüm Araç Kiralama Ankara işlerinde rağbet görmektedir.

Araba Kiralama Ankara konusunda Fiorino Kiralama Ankara geniş iç hacmi, Oto Kiralama Ankara konusunda da en yakıt cimrisi araçlardan birisi olarak da göz önüne çıkıyor. Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak Fiorino Kiralama Ankara konusunda sizlere bir telefon uzaktayız.