Focus Kiralama Ankara

Focus Kiralama Ankara hakkındaki konuları sizlerle de paylaşacağız.

Ülkemizin geçmekte olduğu bu Korona Virüs ( Covid-19 ) sürecinde Ülkemiz ve Yüce Türk Milletinin yanındayız. Bu zorlu Korona Virüs sürecinde Devletimizin belirlemiş olduğu kısıtlamalar çerçevesinde hizmetlerimize devam etmekte olup, bu sürecin sonrasında da eskisi gibi yine yeni yeniden Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak 7/24 her yerde hizmetinizdeyiz.

Ford Focus Kiralama Ankara

Ford Focus Kiralama Ankara; Ford Focus, Ford ailesinin orta sınıf için ürettiği görsel açıdande kullanım açısından da hem kullanıcıların hem de insanların çoğunluğunun beğenisini kazanan bir model olarak filemuzda bulunmakta. Bizler Sevgi Oto Kiralama Ankara ailesi olarak sizlere her zaman olduğu gibi araç bilgileri paylaşacağız ki Ankara Rent A Car, Araba Kiralama Ankara, Şirketime Araç Kiralamak İstiyorum, Uzun Dönem Araç Kiralama Ankara hizmeti almadan önce en azından kiralayacağınız aracı tanımış olacaksınız.

Ford Focus Manuel Kiralama Ankara

Ford Focus Manuel Kiralama Ankara, 1.6 Dizel 115 beygir gücünde 100 km de kullanıma bağlı şehir içi 5.1 lt – şehirler arası 3.8 lt ye kadar düşüyor. Usb- cd okuyucusu- hız sabitleyici ( cruise control ) anahtarla bagaj açabilme gibi özellikleri mevcuttur. Araçta bulunan yol bilgisayarı sayesinde lastik basıncınız bile düşse size uyarı veriyor. Yokuşlarda dur kalk durumlarında geri gitmemesi için yokuş kalkış desteği mevcut. Park sensörü, araç içi bluetooth özelliği sayesinde görüşmelerinizi rahatlıkla yapabilir ya da telefonunuzdaki müzikleri aracınızdan dinleyerek yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Geniş bir bagaj hacmine sahip olan Ford Focus Kiralama Ankara 3 adet orta boy bavulu yerleştirebileceğiniz alana sahip. Aracın koltukları oldukça konforlu olup uzun yolculuklarda ve ya şehir içi trafiklerinde rahatınızı ve konforunuzdan ödün vermeden yolculuk etmenizi sağlar.Direksiyonu da yine koltukları gibi oldukça rahat kavrama ve çok kolay bir tutuşa sahip.

Ford Focus Otomatik Kiralama Ankara

Ford Focus Otomatik Kiralama Ankara, otomatik vites Ford Focus 1.6 dizel motora sahip, manuel vitesten faklı olarak otomatik vites 120 beygir güce sahiptir. Araç kalkışlarda olukça seri ve atik olduğundan kullanıcısına otomatik vitesin rahatlığını, konforunu hissettiriyor. Genel özellikleri manuel vites ile aynı olan Ford Focus Otomatik Vites Kiralama Ankara sizlere farklı bir deneyim yaşatacak.