Rent a Car Kaskolu Araç Ankara

Rent a Car Kaskolu Araç Ankara demeden önce Ülkemizin geçmekte olduğu bu Korona Virüs ( Covid-19 ) sürecinde Ülkemiz ve Yüce Türk Milletinin yanındayız. Bu zorlu Korona Virüs sürecinde Devletimizin belirlemiş olduğu kısıtlamalar çerçevesinde hizmetlerimize devam etmekte olup, bu sürecin sonrasında da hizmetlerimize eskisi gibi yine yeni yeniden Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak 7/24 her yerde hizmetinizdeyiz.

Kasko Muafiyet Oranları Nedir?Nasıl Hesaplanır?

Kasko Muafiyet oranı nedir, nasıl hesaplanır? sorusunu ele aldığımız bu makalede sizlere bu konuyu anlatmaya çalışacağız. Detaylı kasko ve sigorta işlemleri ile yürürlükteki hükümlülükler için lütfen https://www.tsb.org.tr sayfasını takip ediniz.

Sigortadan ve ya kaskodan muafiyet nedir? Muafiyet ne demektir? sorularına kısa bir tanımlama yapmamız gerekirse, oluşan hasarın belirli bir kısmını sigortalının kendisinin üstlenmesi diyebiliriz. Rent a Car kaskolu araç kiralama Ankara firması olan Sevgi Oto Kiralama Ankara ile hasar muafiyetsiz Araba Kiralama Ankara keyfini yaşamak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Muafiyet ismi daha çok Kasko ile özdeşleştiği için Muafiyetli Kasko hakkındaki bilgilerimizi, Rent a Car Kaskolu Araç Kiralama Ankara firması olan Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak sizlere paylaşmak istedik.

Muafiyetli Kasko Nedir, özellikleri nelerdir?

Muafiyetli Kasko nedir, özellikleri nelerdir sorusunu sormadan önce Kasko muafiyeti nedir sorusuna cevap verelim. Kasko seçenekleri içerisinde uygun fiyatlı kasko ürünü arayan Kiralık Araç sahiplerinin en çok merak ettiği soruların başında geliyor.

Kasko Muafiyeti, poliçe düzenlenirken sigorta şirketi ve sigortalının anlaşarak karar verdiği muafiyet oranının etkisi ile kasko poliçesi fiyatına uygulanan bir indirim seçeneğidir. Rent a Car Kaskolu Araç Kiralama Ankara firması olan Sevgi Oto Kiralama Ankara olan firmamız bünyesinde bulunan araçların tamamı Rent a Car Kaskolu olup, hasar muafiyeti söz konusu değildir.

Kasko Muafiyet Oranı, Aracın Hasarsızlık İndirimini Etkiler mi?

Kasko Muafiyet oranı, aracın hasarsızlık indirmini etkiler mi sorusuna en net verilecek cevap hayır etkilemez olacaktır. Rent a Car Kaskolu Araç Kiralama firması olan Sevgi Oto Kiralama Ankara kaskoyu muafiyetli yaptırmanın avantajı olarak hasarsızlık indirimini etkilememesidir. Küçük hasar durumunda kasko sigortasını işleme koymamak yani kaskoyu bozmamak hasarsızlık indiriminde kayıp yaşanmamasını sağlamaktadır.

Bu belli başlıktaki konuları ele alarak, bu açıdan eğer şehir içinde çok sık kullanılan bir araç değilse ve kasko poliçe ödemenizde oluşturacağı ekonomik yükü hafifleterek daha avantajlı konuma gelecektir.

Rent a Car Kaskolu Araç Kiralama Ankara firması olan Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak sizlere Full Kaskolu Kiralık Araba hizmeti ile 7/24 hizmetinizdeyiz.