OPEL ASTRA KİRALAMA ANKARA

Opel Astra Kiralama Ankara

Opel Astra Kiralama Ankara demeden önce gelin hep beraber Opel Astra‘yı biraz tanıyalım. Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara filosunun en ergonomik araçlarından olan Opel Astra özellikleri ile aşağıda sizlere sunulmuştur.

Bir Alman harikası olan Opel markasının orta klasman araçlarından bir tanesi olan Opel Astra tüm Kiralık Araç ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte. Araç iç konforunun çok yüksek olması sayesinde ailenizi ve misafirlerinizi uzun saatler boyunca güzel bir gezintiye çıkarabilirsiniz. Ankara geneli ve Şehir Dışı Araç Kiralama seçenekleri için Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama ile şimdi iletişime geçin. Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara ile şimdi iletişime geçin.Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara‘dan kiralayacağınız tüm Kiralık Opel Astra araç modelleri kaskolu, sigortalı araçlardır. Firmamız tüm bakımları yapılmış araçları sizlere teslim etmeden önce iç ve dış temizliğiniz yaparak teslim eder.

Kiralık Opel Astra Araç Özellikleri

Kiralık Opel Astra araç özellikleri 4 silindir taşıyan 1600 cc’lik motoru ile Opel Astra 140 beygirlik inanılmaz bir güç oluşturur. Bu 320 nm torka sahip güç size şehir içi ve şehir dışında keyifli bir sürüş imkanı sağlar. Sedan gövde tipine sahip olan Opel Astra, C segment araçlar arasında en geniş iç hacme sahip araçlardan birisidir. Aracın turbo beslemesinin olması, özellikle uzun yol seyahatlerinizde bir avantaj olacaktır. Saatte 200 km/s hıza ulaşabilen Opel Astra 0 dan 100 e 10.9 saniyede çıkabiliyor. Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara ile sizde Opel Astra Kiralama keyfini yaşamak için hemen iletişime geçin.

Kiralık Opel Astra Araç Yakıt Tüketimi

Kiralık Opel Astra araç Yakıt tüketimi, güçlü motoruna ve performansına rağman özellikle uzun yolda çok az yakan bir Kiralık Oto. Tek bir depo ile tam 1.200 km yol gidebilen Opel Astrai uzun yolda 100 kilometre başına 4 litre yakıt yakarken, şehir içinde ise 5.3 litre yakıt yakmaktadır. Opel Astra kilometrede 129 gramlık karbondioksit salınımı ile doğa dostu araçlar arasındadır.

Opel Astra Kiralık Araç Avantajları

Uzun yol ve ya şehir içi Kiralık Araç arayan müşterilerimiz için Opel Astra modelini tavsiye ediyoruz. Araç 400 litrelik standart bagaj hacmi ile tüm eşyalarınızı alacak kapasitededir. Arka koltuklar yatırıldığı zaman ise karşınıza 1015 litrelik bir kapasite çıkıyor. Uygun Araç Kiralama koşullarımıza öğrenmek için şimdi Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara ile iletişime geçebilirsiniz.

İyi ve keyifli sürüşler dileriz.