Renault Clio Kiralama Ankara

Renault Clio Kiralama Ankara!

Renault Clio Kiralama Ankara, sizde Renault Clio Kiralama yapmak istiyorsanız önce gelin Renault Clio‘yu beraber tanıyalım. Ankara Araba Kiralama firmalarından Sevgi Oto Kiralama Ankara nın filosundaki can damarlarından bir tanesi olan Renault Clio.

Düşük yakıt tüketimii bol ve kolay bulunan yedek parça, kolay ve güvenilir Renault markası Clio ile adeta ders veriyor. Ayrıca tüketimi konusunda adeta diğer araçlara ders veren Renault Clio, hem manuel hem de otomatik vites seçenekleri ile Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara şubesinde. Çok uygun fiyatlar ile Kiralık Oto Ankara hizmeti alabileceğiniz, Ankara Rent a Car hizmetlerimizin en çok tercih edilen modellerinden bir tanesi de Renault Clio. Ankara Kiralık Araç hem şehir içi hem de şehir dışı kullanımlarınız için bir çok avantajı da beraberinde getiriyor. Bir Ankara Oto Kiralama hizmetinin en önemli kriterlerinden birisi olan Ekonomik sürüş seçeneği ise Renault Clio ile adeta sınırları zorluyor.Güncel Renault Clio Araç Kiralama fiyatlarını öğrenmek ve Ankara Oto Kiralama süreçleri ile ilgili bilgi almak için Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak bizi hemen arayabilirsiniz.

Renault Clio HB Dizel Araç Özellikleri

Hatchback gövde tipine sahip olan Renault Clio, EDC (otomatik) şanzıman teknolojisine sahip. 6 ileri şanzuman kademesi bulunan Renault Clio , az yakıt tüketimine rağmen oldukça performanslı bir araç. Turbo beslemesi bulunan dizel motor 1.5 litrelik hacme sahip ve 90 beygirlik güç üretiyor. 176 km/s azami hıza ulaşabilen Renault Clio, 220 nm’lik tork gücü ile de sizi yarı yolda bırakmayacağının mesajını veriyor. Aracın 0’dan 100 km’ye ulaşması ise 13 saniyeyi bulmakta.

Araç içerisinde 7 inç dokunmatik ekran, radyo, LCD ekran, USB girişi, Navigasyon sistemi, Bluetooth telefon bağlantısı, otomatik klima gibi yolcu konforunu arttıran özellikler mevcut. Bunun yanında şoförün sürüş rahatlığına destek olacak hız sabitleme, ön sis farları, arka park sensörü, yağmur sensörü gibi seçenekler de bulunuyor.

Güvenlik adına ödüllü bir araç olan Renault Clio’da ESC, yokuş kalkış yardımı, anahtarsız çalıştırma, AFU, hız sınırlama gibi kullanışlı özellikler var.

Renault Clio HB Dizel Yakıt Tüketimi

Renault Clio denince akla ilk gelen şey elbette yakıt tüketimi oluyor. Diğer tüm araçları kıskandıran tüketim rakamlarına sahip araç, bu sayede Kiralık Oto Ankara seçenekleri arasında her zaman göze çarpıyor. Şehir içi 4.3 litre, şehir dışında ise 3.3 litrelik yakıt yakan Renault Clio, 100 km de 92 gramlık karbondioksit salınımı ile de en doğa dostu araçlardan bir tanesi. Araç kiralamak için çok fazla bütçesi olamayan müşterilerimiz, Renault Clio modelini mutlaka tercih etmeliler.

Renault Clio HB Dizel Araç Kiralama Avantajları

Şehir içinde de şehir dışında da güvenle kullanabileceğiniz Renault Clio modelinde 300 litrelik bir bagaj mevcut. Bagajda bulunan fermuarlı bölmeler de bagajın hacmini en iyi şekilde kullanmanızı sağlıyor. 4 metre uzunluğunda olan araç şehir içi kullanımlar için çok avantajlı, küçük park yerlerine bile rahatlıkla park edilebiliyor. Park sensörü ve park yardımı özelliklerinin olması bu noktada çok usta olmayan şoförlerin de imdadına yetişiyor. Siz de Ucuz Araç Kiralama Ankara seçenekleri ile Renault Clio kiralama istiyorsanız şimdi Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak hemen bizi arayabilirsiniz.