Corona virüsle Hijyenik Araç kiralama Dönemi!

Corona Virüsle Hijyenik Araç Kiralama Dönemi!

Corona Virüsle Hijyenik Araç Kiralama Dönemi! hakkında merak edilenleri dilimiz döndüğünce yanıtlamaya çalıştık.

Arabanızı Corona Virüsten nasıl korursunuz ve Hijyenik Araç içi temizliği için nelere dikkat edilmeli sorularını kısaca yanıtlamaya çalıştık ;

Corona Virüs Korona Virüs ve Araç Temizliği!

Ankara Oto Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama;

Korona virüs salgını tüm dünyayı olduğu gibi Ülkemiz Türkiye’ yi de maalesef olumsuz yönde etkilemiştir. Ülkemizin genel lokomotiflerinden olan turizm sektörü de bu yüzden ağır yara almıştır. Ankara Oto Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama olarak filomuzda bulunan her aracı normal iç-dış yıkama yaptıktan sonra ilaçla ve buharla kiralık araçlarımızı dezenfekte etmekteyiz.

Korona virüs hepimize temizliğin önemini hatırlattı. Aslında günlük yaşamımızda zaten uymamız gereken kuralların, bu virüs yüzünden önemini çok daha iyi anladık.

En basit anlatım ile ellerimizi yıkamayı, bulunduğumuz ortamı havalandırmayı, avm, fastfood alanlarının temizliğini, hastane , okul gibi toplu kullanım alanlarında sanitasyon ve hijyen uygulamaları yapmanın önemini bir kez daha anlamış olduk.

Kiralık Araç filomuzu Nasıl Koronavirüsten Koruyoruz!

Kiralık oto filomuzdaki araçlarda da korona virüs endişesi giderek artmaktadır. Yüzeylere tutunarak uzun süre kalabilen ve genellikle el yolu ile vücuda bulaşabilen korona virüs için araç temizliğimiz nasıldır diyenlere cevabımız basittir.Ankara Oto Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama olarak kiralık araç ile Anlaşmalı olduğumuz kurumsal araç yıkama servisine araçlarımız kiralık araç sürücüsü tarafından götürülür. araç komple iç-dış temizlenir. sonra kimyasal hijyenik maddeden oluşan karışım bir makine vasıtası ile aracın içine komple uygulanır. sonra araç ortalama 1-2 saat camları kapalı vaziyette ilaç içeride hijyeni tam sağlaması amacı ile kapalı tutulur. İçerisindeki duman bulutu kısa bir süre sonra aracın içi tarafından emilerek yok olur. gereken bekleme süresi geçtikten sonra koruma yöntemlerini alan kiralık araç sürücüsü yoluna devam edebilir.

sizde rentacar kaskolu, bakımlı, sınırsız kilometre kullanımlı, ve Tam hijyenli oto kiralama yapmak istiyorsanız, Ankara Oto Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama size bir telefon kadar uzağınızda.

Şimdiden Önce sağlık diyerek, keyifli sürüşler dileriz.