KİRALIK ARAÇ NASIL TESLİM EDİLİR, ALINIR?

Ankara Kiralık Araç nasıl teslim edilir, alınır ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları bu yazımızda cevaplayacağız.

Ülkemizin geçmekte olduğu bu Korona Virüs ( Covid-19 ) sürecinde Ülkemiz ve Yüce Türk Milletinin yanındayız. Bu zorlu Korona Virüs sürecinde Devletimizin belirlemiş olduğu kısıtlamalar çerçevesinde hizmetlerimize devam etmekte olup, bu sürecin sonrasında da eskisi gibi yine yeni yeniden Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak 7/24 her yerde hizmetinizdeyiz.

KİRALIK ARAÇ NASIL TESLİM ALINIR?

Sevgi Oto Kiralama Ankara dan kiraladığınız aracı teslim alırken Sürücü Belgeniz ( Ehliyet) ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınız, kredi kartınızı yanınızda bulundurmalısınız.

Eğer Araç Kiralama ek sürücü kullanımı da olacak ise, ek sürücünün kendisi ile birlikte Sürücü Belgesi ( Ehliyet ) ve Türkiye Cumhuriyeti Kimlik kartının da yanınızda olması gereklidir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değil iseniz uluslararsı geçerliliği olan Pasaport ve yaşadığınız ülkeden almış olduğunuz Sürücü Belgesini yanınızda bulundurunuz.

Önemli : Kiralık Araba Ankara‘yı teslim alabilmeniz için size ait bir Kredi kartı bulundurmanız gerekiyor. Eğer kendinize ait bir Kredi kartınız yok ise herhangi bir tanıdığınız Kredi Kartını da Provizyon/Bloke işlemleri için kullanabilirsiniz, yalnız bu tanıdığınızın orada hazır bulunması ve sizin için provizyon yapacağına dair imza vermesi gerekiyor!

Rezervasyonunu yapmış olduğunuz Kiralık Araç Ankara sadece kiralayan kişi tarafından teslim alınabilir. Ek sürücü ve Provizyon/Bloke yapacak olan kişiler Kiralayanın yanında bulunması gerekiyor.

Kiralık Araç Ankara teslimatında kiralayan kişinin sözleşme, Taahhütname imzalaması ve Kredi Kartı ile kimliğini sunması gerektiğinden Kiralık Araba nın başka bir kişi tarafından alınması mümkün değildir.

Kiraladığınız Araç ile ilgili Teslim Gününde Gecikme Olursa

Ankara Kiralık Araç ile ilgili teslim gününde gecikme olursa bu günler için ödeme yapmak zorundasınız. Ayrıca aracı uzatma yaptığınızı ve daha uzun bir süre için sizde kalacağını önceden bildirmediğiniz için yasal yaptırımlar ile karşılaşabilirsiniz.

Araç Kiralama Ankara‘da teslim saatinde gecikme olursa, artı bir gün ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Uyarı: Bu tür durumlar ile karşılaşmamak için lütfen daha önceden ofisimizle irtibata geçerek bilgi veriniz.

Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak Kiralık Oto Ankara, Araç Kiralama Ankara, Araba Kiralama Ankara, Ankara Rent a Car konularında 7/24 hizmetinizdedir.