Kiralık Araç rezervasyonu nasıl yapılır!

Kiralık Araç rezervasyonu nasıl yapılır!

Kiralık Araç Rezervasyonu Nasıl yapılır! diye soracak olursanız bu yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama olarak sizlere Kiralık araç filomuzla 7/24 hizmet ederken bazı ilke ve prensiplerimizden güç alarak yolumuza devam etmekteyiz.

  • Kiralık araç Rezervasyonu : Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama olarak 7/24 web sitemiz den www.mercekotokiralama.com adresinden veya
  • +90 312 431 69 00 – +90 541 431 69 00 nolu telefon hatlarımızdan bizlere ulaşarak Kiralık Araç Rezervasyonu talebinizi iletebilirsiniz.
  • Merkezi Lokasyon : Size yakın olan veya belirleyeceğiniz lokasyona kiralık araç teslimatı yapılmaktadır.
  • Adrese teslim kiralık araç teslimi : Siz evde kalın veya işyerinizdeki işlerinize vakit ayırabilin istedik. Ankara içi dilediğiniz adrese, dilediğiniz zaman kiralık aracınız kapınızda.
  • Esenboğa havaalanı veya diğer toplu taşıma istasyonları : İç anadolu’nun tek havaalanı olan ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI ve diğer istasyonlara AŞTİ,YHT İSTASYONLARI, METRO, KIZILAY,ULUS vb alanlara da dilediğiniz zaman kiralık araç teslimi yapılmaktadır.

Yaz dönemi ile birlikte Ankara’ya gelen yolcu/ misafir sayısı ciddi şekilde artmaktadır. Bu misafirlerin ulaşım hattının büyük bir kısmını da kiralık araç kiralama yaparak sağlamaktadırlar. Kiralık araç rezervasyonu ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz kiralık araca ulaşabilir, Araçsız kalmadan yolunuza devam edebilirsiniz.

diyelim ki Kiralık araç size belki bugün, belki haftaya belki de yazın ortasına lazım olacak, ama yazın bir çok rent a car firmasında kiralık araç kalmayacağı için, olan araçlarında kira rakamları fahiş fiyatlara çıkacağı için, hem zamandan hemde cebinizdeki paradan zarara uğrayacaksınız. Bu gibi bir duruma maruz kalmamak için Erken kiralık araç rezervasyonu yaparak bu mağduriyete maruz kalmayın.

Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama olarak,

  • Filosundaki kiralık araç sayısının yeterliliği,
  • Tam kilometresinde bakıma giren kiralık araçları,
  • Tam ve muafiyetsiz rent a car kaskosu ile güvenli araç kiralama,
  • Sınırsız kilometre kullanım kiralık araç ile
  • Gerek se rezervasyonlarına gösterdiği ilgi ve alaka ile

sizleri kiralık araç konusunda üzmeden, yolda bırakmadan, önce müşteri sonra dostluk parolası ile hizmet etmeye devam etmektedir.

Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama olarak sizlere kiralık araç filomuz ile keyifli sürüşler dileriz.