Satın Alma,Kirala!Araç Kiralama’nın Avantajları!

Satın Alma, Kiralala! Araç Kiralama’nın Avantajları!

Satın Alma,Kirala! Araç Kiralama‘nın Avantajları nelerdir diye soracak olursanız size Ankara oto Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama olarak Kısaca cevaplayabiliriz

Henüz 40’ına gelmemiş olan ancak çoktan çalışma hayatında kendini ifade etmeye başlamış olan Y Jenerasyonu dünyada farklı şeyleri deneyimlemek istiyor ancak bir şeyleri satın almak için maaşını ve ömrünü adamak istemiyor. Peki ne mi yapıyor Y jenerasyonu?Sahip olmak yerine bir eşyayı ya da hizmeti hevesi olduğu sürece kiralıyor. Ya da yaptığı yatırımdan en efektif şekilde yararlanmaya çalışıyor. Nasıl mı?

Kendinden önceki jenerasyonlar gibi bir çantayla, ne kadar iddialı bir markaya ait olursa olsun ömrünü geçirmek Y jenerasyonuna göre değil. Ancak aldığı çantayı bir süre sonra satmak da istemiyor. Bu durumda ne mi yapıyorlar. Bu sitede olduğu gibi iyi bir ürünlerini kiralamak onların yöntemlerinden biri. ya da beğendikleri çantaya o iddialı miktarı yatırıp kendilerini zorda bırakmak istemiyorlar. Onun yerine ihtiyaçları oldukça ya da heves ettikçe bir çantayı kiralıyorlar. Yani yıllardır ekonomistlerin dilinde olan paylaşım ekonomisinin ya da bir başka deyişle küresel dünyada yeniden köylerden alışık olduğumuz imece usulünün popüler olmasını sağlayanlar kesinlikle Y jenerasyonu. Arabadan eve, yazlıktan uçağaistedikleri her şeyi tüm maliyetini ödemeden ihtiyaçlar olan süre boyunca kiralamak kesinlikle bu jenerasyonun işi.

İngiliz The Guardian gazetesi yaklaşık 10 yıldır adım adım yaygınlaşan ve Y jenerasyonunun para kazanmaya başlamasıyla daha da genişleyen ” Bundan sonra sahip olmak yerine paylaşmak ve kiralamak yeni kural ” başlığıyla hareket ediyoruz. Ekonomistlerin söylediğine göre Y jenerasyonundan sonra da bu süreç git gide daha da büyüyecek, genişleyecek, güçlenecek. Ankara Oto Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak bizler de sizlere bu keyfi en rahat, konforlu, sıcak, kaliteli, güvenilir bir şekilde yaşatmak, yaşamınıza değer katmak için 7 gün 24 saat hız kesmeden aralıksız bir şekilde sizler için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak Ankara Araba Kiralama sektöründe 7/24 hizmetinizdeyiz.