Ucuz Araç Kiralama da Kilometre Hilesi!

Ucuz Araç Kiralama da Kilometre Hilesi!

Ucuz araç Kiralama da Kilometre hilesi nedir! nasıl bu kadar ucuz araç kiraya verebiliyorlar! açıklamaları bu yazımızda bulacaksınız, Kiralık Oto Ankara firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama olarak bu konuda bildiklerimizi ve firmamız olarak uyguladıklarımız dan kısaca bahsedelim.

Öncelikle kiralık araç ile yapacağınız kilometreyi hesap etmeden mi seyahat etmek istiyorsunuz? Yolda zaman geçirmekten hoşlanıyor, devamlı farklı yerlere giderek kilometrelerce yol mu gitmek istiyorsunuz? Sizin için önemli olan bir etkinliğe mi katılmak istiyorsunuz veya arkadaşlarınızla yada ailenizle bir yolculuk yapmayı mı planlıyorsunuz. Kiralık Oto Ankara firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama olarak sizlere firmamız tarafından kiraladığınız kiralık araç ile sınırsız kilometre araç kiralama hakkı ile özgürce gezip dolaşma olanağı sunmaktadır. Sizde uzun bir seyahat planı yapıyorsanız veya kilometrelerce yol kat edeceğiniz epeyce uzun bir etkinliğiniz var ise aradığınız kiralık oto ankara da. Kiralık Oto Ankara firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama sizlere 7/24 hizmet etmekten mutluluk duyar.

Maalesef her sektörde olduğu gibi rent a car ankara sektöründe de bazı fiyat politikası hileleri mevcuttur.

Örneğin : 1 hafta (7gün) bir araç kiralama yapmak istiyorsunuz. Turunuz daki hesapladığınız Kilometre de 3.000 diyelim. Firma size ekonomik sınıf bir aracı 100TL/Gün fiyatından veriyor. size uygun gelen bu rakamda size kilometre sınırından bahsetmiyor. ve aştığınız her kilometre başına 0,75 TL/KM olarak sizin adınıza sizden habersiz faturalandırıyor. günlük kilometre sınırını ortalam 250 KM/ gün olarak ele alırsak

7 gün x250 Km : 1750 km

fark km : 1250 km

kiranız : 700 TL tutuyor.

km farkı : 1250 x 0,75 : 937,50 TL

toplam : 1637,50 TL tutuyor.

Buda günlük ortalama 150 TL global olan bir kiralık aracın size 234 TL gibi bir maliyet sunuyor. UCUZ ARAÇ KİRALAMA yapayım derken iyice ekonominize darbe vurmuş oluyorsunuz.

Sınırsız Kilometre Araç Kiralayın !

Kiralık Oto Ankara firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama olarak sizde ofisimize gelerek kiralamayı düşündüğünüz kiralık araç ile ilgili herhangi bir kilometre sınırı yaşamaksızın, planını yapmış olduğunuz etkinliğe kafanızda soru işaretleri olmadan rahatlıkla gidebilirsiniz!

Şimdiden sınırsız kilometre araç kiralama hizmeti veren firmamız, Kiralık Oto Ankara firmalarından olan,

Sevgi Oto Kiralama olarak size iyi sürüşler dileriz…