OPEL INSIGNIA KİRALAMA ANKARA

Opel Insignia Kiralama Ankara

Opel Insignia Kiralama Ankara demeden önce gelin sizlerle beraber Opel Insignianın otobiyografisine bakalım. Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, Opel Insignia Kiralama için Ankara Ofisinde sizlerin hizmetindedir.

Bir Alman harikası olan Opel markasının üst klasman araçlarından bir tanesi olan Opel Insignia tüm Kiralık Araç Ankara ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte. Araç iç konforunun çok yüksek olması sayesinde ailenizi ve misafirlerinizi uzun saatler boyunca güzel bir gezintiye çıkarabilirsiniz. Şehir içi ve Şehir Dışı Araç Kiralama seçenekleri için Ankara Rent a Car firmalarından Sevgi Oto Kiralama Ankara ile şimdi iletişime geçin. Araba Kiralama Ankara firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara‘dan kiralayacağınız tüm Kiralık Opel Insignia araç modelleri kaskolu, sigortalı araçlardır. Firmamız tüm bakımları yapılmış araçları sizlere teslim etmeden önce iç ve dış temizliğini yaparak teslim eder.

Opel Insignia Araç Özellikleri

4 silindir taşıyan 1600 cc’lik motoru ile Kiralık Opel Insignia 140 beygirlik inanılmaz bir güç oluşturur. Bu 320 nm torka sahip güç size Şehir içi ve Şehir Dışı Araç Kiralamada keyifli bir sürüş imkanı sağlar. Sedan gövde tipine sahip olan Kiralık Opel Insignia, D segment araçlar arasında en geniş iç hacme sahip otomobillerden birisidir. Aracın turbo beslemesinin olması, özellikle uzun yol seyahatlerinizde bir avantaj olacaktır. Saatte 200 km/s maksimum hıza ulaşabilen Kiralık Opel Insignia, 0km’den 100 km’ye ise 10.9 saniyede çıkabiliyor. Aracın en ilgi çekici özelliklerinden birisi ise tam 70 litrelik yakıt tankına sahip olması. Klasmanındaki bir çok araçta bulunmayan bu özellik, uzun yol seyahatlerinde ciddi bir avantaj.

6 ileri şansızman kademesinde sahip Kiralık Opel Insignia, otomatik vitese sahiptir ve dizel yakıt ile çalışır. Araç içerisinde ise yolcuların konforu için herşey düşünülmüş.4.2 inç ekran, 12V priz, USB girişi, çok gelişmiş 7 adet hoparlör ve müzik sistemi, bluetooth telefon bağlantısı araçta kullanıma hazır. Oto Kiralama Ankara olarak tercihleriniz arasında muttlaka Kiralık Opel Insignia‘yı da koyarak konforun sözlükteki karşılığını görmelisiniz.

Aracın güvenlik özellikleri arasında CSC, ESP, PLUS, SLSC, Hız Sabitleme, 6 adet hava yastığı ve onlarca farklı modül bulunmaktadır. Kiralık Opel Insignia aracınızı kullanırken kendinizi hiç olmadığınız kadar güvende hissedeceksiniz.

Opel Insignia Yakıt Tüketimi

Opel Insignia, güçlü motoruna ve performansına rağmen özellikle uzun yolda çok az yakan bir Oto Kiralama Ankara. Tek bir depo ile tam 1.800 km yol gidebilen Opel Insignia, uzun yolda 100 kilometre başına 4 litre yakıt yakarken, şehir içinde ise 6.3 litre yakmaktadr. Kiralık Opel Insignia kilometrede 129 gramlık karbondioksit salınımı ile doğa dosta araçlar arasındadır.

Opel Insignia Araç Kiralama Avantajları

Uzun yol veya Ankara Kiralık Araç arayan müşterilerimiz için Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama olarak Kiralık Opel Insignia modelini tavsiye ediyoruz. Araç 500 litrelik standart bagaj hacmi ile tüm eşyalarınızı alacak kapasitededir. Arka koltuklar yatırıldığı zaman ise karşınıza 1015 litrelik bir kapasiteye çıkıyor.

Siz de Ekonomik Araç Kiralama yapmak ve Kiralık Opel Insignia ile sürüş keyfine varmak istiyorsanız, Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara ile irtibata geçebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize 7/24 Araç Kiralama hizmeti ve ekonomik araba kiralama ile en ekonomik kiralık araçlara ulaşabilirsiniz.