ANKARA YENİMAHALLE ARAÇ KİRALAMA!

Ankara Yenimahalle Araç Kiralama!

Ankara Yenimahalle Araç Kiralama yapmak istiyorsanız, öncelikle Yenimahalle‘yi kısaca tanımak için Yenimahalle Belediyesi‘ nin resmi internet sitesi olan http://www.yenimahalle.bel.tr/Icerik/Yenimahalle-Hakkinda/163 adresine tıklayarak Yenimahalle‘ nin tarihçesine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Araç Kiralama !

Yenimahalle Araç kiralama sektöründe Ankara‘nın En verimli ilçeleri arasında yerini almıştır. Yenimahalle bünyesinde bulunan sanayi bölgeleri sayesinde hem ciddi bir istihdamı karşılamakta, hemde kiralık araba işi ile uğraşan rent a car firmaları için ciddi bir müşteri portföyünü oluşturmaktadır. Başta Ostim sanayi sitesi ve İvedik Organize Sanayi Siteleri ,Başkent Sanayi sitesi, Şaşmaz Sanayi Siyesi ve etaplarını barındıran bunun yanı sıra büyüklü, küçüklü bir çok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Ankara‘nın sanayi bölgesi kavramında en önemli ilçesi Yenimahalle ilçesidir. Ayrıca GİMAT gibi Gıda toptanında TÜRKİYE’ye adını duyuran, sanayi bölgesi de yine Yenimahalle sınırları içerisindedir. Yenimahalle Araç Kiralama Sektöründe Ankara rent a car firlamarı için büyük bir iş portföyü oluşturmuştur.

Ankara Araç Kiralama!

Ankara Araç kiralama sektörü son yıllarda en parlak ve en verimli sezonlarını yaşamaktadır. Gelişen toplum ile beraber oluşan yeni ihtiyaçların başında da araç gelmektedir. Araç almaya ekonomisi yetmeyen veya şirketi için araç ihtiyacını kiralık araba hizmeti sunan rent a car firmaları ile gidermektedir.

Oluşan bu arz-talep döngüsünde TÜRKİYE’ nin Başkenti olan Ankara‘da bu oluşan sektördeki payı en üst sıralarda kendine yer bulmaktadır. Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, sizler için oluşan bu kiralık araba ihtiyacınız için başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’ye 7 gün /24 Saat hizmet etmek için durmadan çalışmakta ve kendini geliştirmektedir.

Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, kiralık araba filosunda bulunan bütün kiralık oto ile ayrı ayrı ilgilenmekte, bakımları eksiksiz yapılmış olup, sizlere dahada iyi hizmet edebilmek için rent a car , kiralık araç kaskosu yaptırarak. oluşabilecek tüm hukuki sorumluluğu siz değerli müşterilerinin omuzlarından almaktadır.

Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, olarak sizlerin kiralık araba taleplerinizi değerlendirerek, isteğinize uygun veya muadili olan kiralık araba filosu ile Ankara‘ nın her bölgesine adrese teslim kiralık araç hizmeti sunmaktadır.

Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, filosunda bulunan dizel kiralık araba, otomatik vites kiralık araba, ekonomik kiralık araba, rent a car kaskolu kiralık araba ve alternatif araç kiralama seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Size sadece yol arkadaşınız olacak kiralık araba modelini seçip Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, ile irtibata geçmek.

Şimdiden iyi ve keyifli sürüşler dileriz.