Adrese Teslim Araç Hizmeti

Adrese Teslim Araç Hizmeti yazımıza geçmeden önce Başka şehirde Kiralık Araç iade edilebilir mi sorusuna cevap vermeden önce Ülkemizin geçmekte olduğu bu Korona Virüs( Covid-19 ) sürecinde Ülkemiz ve Yüce Türk Milletinin yanındayız. Bu zorlu Korona Virüs sürecinde Devletimizin belirlemiş olduğu kısılamalar çerçevesinde hizmetlerimize devam etmekte olup, bu sürecin sonrasında da eskisi gibi yine yeni yeniden Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak 7/24 her yerde hizmetinizdeyiz.

Sevgi Oto Kiralama, kiralık aracınıza sizin gitmenizden ziyade size sunduğu eşsiz bir hizmet olan Adrese teslim Araç Kiralama hizmetini başlattı.

Kulağa inanılmaz geliyor değil mi? Göründüğü kadar şaşırtıcı. Başkent Ankara bölgesinde size kiralık aracınızı teslim eden araç kiralama şirketiyiz. Şehir merkezinden, Gölbaşı’na, Pursaklar’a kadar istediğiniz her yere adrese teslim araç kiralama hizmeti veriyoruz.

Adrese Teslim Araç Kiralama Nedir

Adrese teslim araç kiralama nedir sorusununn cevabını şöyle birkaç maddede sırlamak istersek

-İlk olarak Ankara Araba Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara ofisi ile irtibata geçerek

-Kiralamaya karar verdiğiniz aracı istediğiniz adresten çok uygun araç teslimat ücretleri ile teslim alabilirsiniz. Böylece taksilere ödenen yüksek maliyetten , dolmuş otobüs ve metroların yoğun kalabalığından kurtulup adrese teslim araç kiralama yaparak zaman kazanabilirsiniz.

-Eğer bizleri ofisimizde ziyaret edip bir acı kahvemizi içerseniz teslimat ücreti ödemeden aracınızı teslim alabilirsiniz.

Bu hizmetten kimler yararlanabilir?

-Bu hizmeti Türkiye’nin her yerinde kullanabilirsiniz fakat şehir içi fiyatları ve şehir dışı fiyatları farklıdır.

Ankara’dan araç kiralayıp şerir dışında aracınızı iade etmeniz mümkün ancak buna bağlı olarak drop ücretleri yansıtılmaktadır ve şehir dışı teslimatlarında en az 5 gün araç kiralamanız gerekmektedir.

Servis ne zaman kullanılabilir?

Servis, haftanın tüm günlerinde  09: 00-20: 00 saatleri arasında kullanılabilir. 20 km yi geçmeyen adresler için sadece 50.00 TL karşılığında aracınızı verdiğiniz adrese teslim ediyoruz.

Daha Fazla bilgiye ihtiyacım var. Nasıl rezervasyon yapabilirim?

Daha fazla bilgiye ihtiyacım var. Nasıl rezervasyon yapabilirim? ve ya daha fazla sorularınız için Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama Ankara olarak hizmetinizdeyiz.