ANKARA BALGAT OTO KİRALAMA!

Ankara Balgat Oto Kiralama!

Ankara Balgat Oto Kiralama sektörünün yeni parlayan yıldız semti konumundadır. Bu gelişen, merkezleşme yolunda önemli adımlar atan Balgat semtini kısaca tanıyalım

Balgat oto Kiralama!

Balgat oto Kiralama firmalarının yeni yıldızı konumundadır. Balgat, Ankara Çankaya‘da Konya Yolu(mevlana Bulvarı), Türkocağı Caddesi, Çetin Emeç Bulvarı, Ceyhun Atıf kansu caddesi Ve İnönü Bulvarı arasında kalan ve Nasuh Bayraktar Mahallesi, Oğuzlar mahallesi, Ehlibeyt Mahallesi ve Balgat Mahallesi‘ nden oluşan bir semttir.

Çok sayıda siyasi partinin genel merkez binası Balgat semtinde bulunmaktadır. Bunlardan bazıları MHP (Milliyetçi Hareket Partisi), SP (Saadet Partisi), DP (Demokrat Parti), HDP (Hür Dava partisi),MP (Merkez Partisi) yer almaktadır. Bu semtte daha önceden de RP (Refah Partisi), FP (Fazilet Partisi), DTP (Demokrat Toplum Partisi),GP (Genç Parti),ve AKP (Adalet ve Kalkınma Partisi) genel merkezleri de Balgat semtinde konumlanmıştır. Sırf bu kadar genel müdürlüğün Balgat semtinde olması bile firmaları bu semte akın akın gelmesine sebep olmuştur. Rent a car firmaları Ankara Oto Kiralama sektörünün nabzının Balgat semtinde her zaman tempolu attığını ileri sürmüşlerdir.

Balgat semti, eskiden şehir dışında kalan bir köy konumunda idi. Amerikalı sosyolog Daniel Lerner, modernleşme kuramını 1950 yılında bu köyde yaptığı çalışma sonrasında ortaya atmıştır. Lerner‘in çalışması sırasında büyümeye devam eden Ankara, bu geleneksel köyü yutarak modern kentin bir varoşu haline getirmişti. Şimdiler de ise Balgat semti Ankara‘nın en önemli semtlerinin başında gelmektedir. Bu popülarite beraberinde Tüm Ankara‘ nın iş yükünün büyük bir kısmını, siyasi oluşumunun neredeyse tamamını ve bu sebeple oluşan kiralık araç ihtiyacının merkezi konumundadır. Kiralık araç Ankara firmaları da kendilerine Balgat semtinde ofis açmışlardır.

Ankara Araç Kiralama!

Ankara Araç kiralama sektörü son yıllarda en parlak ve en verimli sezonlarını yaşamaktadır. Gelişen toplum ile beraber oluşan yeni ihtiyaçların başında da araç gelmektedir. Araç almaya ekonomisi yetmeyen veya şirketi için araç ihtiyacını kiralık araba hizmeti sunan rent a car firmaları ile gidermektedir.

Oluşan bu arz-talep döngüsünde TÜRKİYE’ nin Başkenti olan Ankara‘da bu oluşan sektördeki payı en üst sıralarda kendine yer bulmaktadır. Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, sizler için oluşan bu kiralık araba ihtiyacınız için başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’ye 7 gün /24 Saat hizmet etmek için durmadan çalışmakta ve kendini geliştirmektedir.

Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, kiralık araba filosunda bulunan bütün kiralık oto ile ayrı ayrı ilgilenmekte, bakımları eksiksiz yapılmış olup, sizlere dahada iyi hizmet edebilmek için rent a car , kiralık araç kaskosu yaptırarak. oluşabilecek tüm hukuki sorumluluğu siz değerli müşterilerinin omuzlarından almaktadır.

Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, olarak sizlerin kiralık araba taleplerinizi değerlendirerek, isteğinize uygun veya muadili olan kiralık araba filosu ile Ankara‘ nın her bölgesine adrese teslim kiralık araç hizmeti sunmaktadır.

Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, filosunda bulunan dizel kiralık araba, otomatik vites kiralık araba, ekonomik kiralık araba, rent a car kaskolu kiralık araba ve alternatif araç kiralama seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Size sadece yol arkadaşınız olacak kiralık araba modelini seçip Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, ile irtibata geçmek.

Şimdiden iyi ve keyifli sürüşler dileriz.