ANKARA TANDOĞAN OTO KİRALAMA!

Ankara Tandoğan Oto Kiralama!

Ankara Tandoğan Oto Kiralama firmalarının sıklıkla kullandığı bir semt adıdır. Öncelikle kısaca Tandoğan semtini tanıyalım.

Anadolu meydanı ya da eski adıyla Tandoğan Meydanı, Ankara‘da Bahçelievler semtinin alt kısmında bulunan, Yenimahalle ve Çankaya ilçelerinin kesişiminde yer alan semtin adıdır. Tandoğan Meydanı ismi değiştirilmeden önceki ismi olan Tandoğan adını 1946 yılının ekim ayında, aynı yıl intihar ederek ölen dönemin Ankara Valisi Nevzat Tandoğan‘ dan aldı.

Tandoğan oto Kiralama!

Tandoğan Oto Kiralama firmalarının sıklıkla gittiği bir semttir. Merkezde bulunan meydanın ismi 2015 yılı Nisan ayında Ankara Büyükşehir Belediye meclisi tarafından Anadolu Meydanı olarak değiştirilmiştir. Bu isim değişikliği beraberinde çeşitli tartışmalara da yol açmıştır. Hala Bazı rent a car firmalar meydanın eski ismi olan Tandoğan Meydanı ismini kullanmakta, kiralık oto ankara faaliyetlerinde ki adreslerini böyle tarif etmektedirler.

Ayrıca Mke Binası ve Meydan ile aynı ismi taşıyan Ankaray Metro istasyonu yer almaktadır.

Ankara Araç Kiralama!

Ankara Araç kiralama sektörü son yıllarda en parlak ve en verimli sezonlarını yaşamaktadır. Gelişen toplum ile beraber oluşan yeni ihtiyaçların başında da araç gelmektedir. Araç almaya ekonomisi yetmeyen veya şirketi için araç ihtiyacını kiralık araba hizmeti sunan rent a car firmaları ile gidermektedir.

Oluşan bu arz-talep döngüsünde TÜRKİYE’ nin Başkenti olan Ankara‘da bu oluşan sektördeki payı en üst sıralarda kendine yer bulmaktadır. Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, sizler için oluşan bu kiralık araba ihtiyacınız için başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’ye 7 gün /24 Saat hizmet etmek için durmadan çalışmakta ve kendini geliştirmektedir.

Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, kiralık araba filosunda bulunan bütün kiralık oto ile ayrı ayrı ilgilenmekte, bakımları eksiksiz yapılmış olup, sizlere dahada iyi hizmet edebilmek için rent a car , kiralık araç kaskosu yaptırarak. oluşabilecek tüm hukuki sorumluluğu siz değerli müşterilerinin omuzlarından almaktadır.

Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, olarak sizlerin kiralık araba taleplerinizi değerlendirerek, isteğinize uygun veya muadili olan kiralık araba filosu ile Ankara‘ nın her bölgesine adrese teslim kiralık araç hizmeti sunmaktadır.

Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, filosunda bulunan dizel kiralık araba, otomatik vites kiralık araba, ekonomik kiralık araba, rent a car kaskolu kiralık araba ve alternatif araç kiralama seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Size sadece yol arkadaşınız olacak kiralık araba modelini seçip Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, ile irtibata geçmek.

Şimdiden iyi ve keyifli sürüşler dileriz.