ANKARA ULUS OTO KİRALAMA!

Ankara Ulus Oto Kiralama!

Ankara Ulus Oto Kiralama yapmadan önce biraz Ulus semtini tanımaya ne dersiniz. Ankara‘nın tarihi noktası olan ulus semtidir.

Ulus Ankara‘nın Altındağ ilçesinde bulunan şehirdeki en eski ve Çankaya ile Esenboğa Havaalanı yolunda (protokol yolu) güzergahında yer alan tarihi bir semttir.

Eski TAŞ BİNA, TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ, ATATÜRK HEYKELİ, ANKARA VALİLİĞİ, ANKARA KALESİ,HAMAMÖNÜ, ETNOĞRAFYA MÜZESİ, HASTANELER MEVKİ,ZİRAAT BANKASI MÜZE EVİ, ULUCANLAR CEZAEVİ MÜZESİ,TÜRK HAVA KURUMU MÜZESİ, JÜLİAN SÜTUNU, ROMA HAMAMI, ROMA CADDESİ başlıca tarihi noktalarından sadece bazılarıdır. Ulus tarihi kent merkezi projesi kapsamında yapılan çalışmalarla sosyal ve kültürel doku yeniden canlandırılmıştır.

Ulus Oto Kiralama!

Ulus oto kiralama için merkezi konumu itibari ile biçilmiş kaftan gibidir.Protokol Yolu üzerinde oluşması Tarihi geçmişi ve merkezi konumu ile rent a car firmalarının kiralık oto ankara bayiliklerinin belli bir kısmı Ulus semtinde faaliyet göstermektedir.

Ankara Araç Kiralama!

Ankara Araç kiralama sektörü son yıllarda en parlak ve en verimli sezonlarını yaşamaktadır. Gelişen toplum ile beraber oluşan yeni ihtiyaçların başında da araç gelmektedir. Araç almaya ekonomisi yetmeyen veya şirketi için araç ihtiyacını kiralık araba hizmeti sunan rent a car firmaları ile gidermektedir.

Oluşan bu arz-talep döngüsünde TÜRKİYE’ nin Başkenti olan Ankara‘da bu oluşan sektördeki payı en üst sıralarda kendine yer bulmaktadır. Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, sizler için oluşan bu kiralık araba ihtiyacınız için başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’ye 7 gün /24 Saat hizmet etmek için durmadan çalışmakta ve kendini geliştirmektedir.

Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, kiralık araba filosunda bulunan bütün kiralık oto ile ayrı ayrı ilgilenmekte, bakımları eksiksiz yapılmış olup, sizlere dahada iyi hizmet edebilmek için rent a car , kiralık araç kaskosu yaptırarak. oluşabilecek tüm hukuki sorumluluğu siz değerli müşterilerinin omuzlarından almaktadır.

Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, olarak sizlerin kiralık araba taleplerinizi değerlendirerek, isteğinize uygun veya muadili olan kiralık araba filosu ile Ankara‘ nın her bölgesine adrese teslim kiralık araç hizmeti sunmaktadır.

Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, filosunda bulunan dizel kiralık araba, otomatik vites kiralık araba, ekonomik kiralık araba, rent a car kaskolu kiralık araba ve alternatif araç kiralama seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Size sadece yol arkadaşınız olacak kiralık araba modelini seçip Ankara Araç Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama, ile irtibata geçmek.

Şimdiden iyi ve keyifli sürüşler dileriz.