ARACINIZA EK GELİR!

Aracınıza Ek Gelir!

Aracınıza ek gelir elde etmek istiyorsanız, size bu yazımızda bu konu hakkında kısa bir bilgilendirme yapacağız.

Aracınla Para Kazan!

Aracınla Para Kazan isimli makalemizde, ek gelir elde etmek çok kolay ! Bu yazımızda aracımı kiraya vermek istiyorum ne yapmalıyım dan tutun, Ev ve Araç Kira Gelirlerinin karşılaştırılmasına kadar nelere dikkat etmemiz gereken durumları ele alıyoruz.

Aracımı Kiraya vermek istiyorum Nelere Dikkat Etmeliyim!

Aracımı kiraya vermek istiyorum nelere dikkat etmeliyim diye düşünüyorsanız öncelikle güvenilir bir araç kiralama firması ile anlaşma yapmanız olması ilk şart. sonra kiralık araç ile yapılacak yıllık km, periyodik bakımları, kaskosu, sigortası, lastik bakımları ve hasar durumlarını içeren detaylı bir sözleşme imzalamak. Ankara Oto Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama bu konuda sizlere hizmet etmekten mutluluk duyar. Şimdi diğer makalemizde EV ve ARAÇ KİRA gelirlerini gözden geçirelim.

EV ve ARAÇ KİRA gelirlerini Karşılaştıralım !

Ortalama bir konuttan elde edilecek geliri hesaplayalım:

10-20 yaşlarında standart özelliklere sahip çok lüks olmayan bir evi ortalama 200.000.-.250.000 TL gibi bir rakama satın alabilirsiniz! Bu konuttan da ortalama 1000 TL gibi bir kira geliri elde edersiniz. Bu da yılda ortalama 12.000 TLgibi bir rakama tekamül etmektedir. Bu arada kiracının eve vereceği zarar, tahribat ve ödenmemiş faturalar, aidatlar, boya badana yenilenmesi mutfak ve banyo gibi hasarların onarılmasını ele almayalım. Yani Kötü kiracıya denk gelme olasılığında elinize kalan kira yatırımı 0 TL bile olsa şükredersiniz !

Ortalama Bir Arabadan Elde Edilecek Geliri Hesaplayalım!

Ev yatırımında 200.000 TL minimum olan sermaye ile aylık 1000 TL olmak üzere yılda tahmini olarak 12.000 TL gelir elde ettiğimizi varsaymıştık. Aynı sermaye ile şöyle hesap yapalım. Ortalama herbiri 65.000 – 75000 TL arası 3 adet araç aldığımızı varsayalım, Bu ortalama araçlara ayda 1.500 – 2.000 TL arası bir rakam aldığımızı düşünelim hatta minimum geliri olan 1.500 TL’ yi baz alalım. Yani Ayda ortala 4.500 TL yılda ise tam 54.000 TL gelir elde edebilirsiniz. hesaplamanızı iyi yapın. Türkiye’de en karlı yatırım aracı Araba’dır. Hiçbir zaman değer kaybetmemekle beraber ne zaman satarsanız satın sermayenizden fazlasını alacaksınız. Ayrıca o süreye kadar olan Kiralık araç Kira bedelleri de sizin için ciddi bir getiri olacaktır.

Araba Kiralama Merkezi, Aracınla Para kazanmanın en mantıklı Yolu!

Düzenli Ödeme, Güvenilir Hizmet, Mutlu Müşteriler listemize katılmak için!

Düzenli Ödeme, Güveniliir Hizmet Mutlu Müşteriler arasında yerinizi almak için tek yapmanız gereken, bizlere ulaşmak.7/24 iletişim hatlarımız

+90 312 431 69 00 – +90 541 431 69 00

Ankara Oto Kiralama firmalarından olan Sevgi Oto Kiralama bu konuda sizlere hizmet etmekten mutluluk duyar.